ВІЗИТ ДО МИКОЛАЄВА ГОЛОВИ НСКУ ОЛЕКСАНДРА РЕЄНТА

01.12.2017

   1 грудня 2017 року до Миколаєва з візитом завітав голова Національної спілки краєзнавців України, член-кореспондент НАНУ Олександр Реєнт. Зустріч відбулася у стінах Вченої ради Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

   Олександр Реєнт ознайомився з університетом, особливостями підготовки істориків на факультеті політичних наук, відвідав засідання Спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата історичних наук, провів зустріч зі спілчанами.

   На початку зустрічі із вступною промовою виступив голова Миколаївської обласної організації НСКУ, професор Олександр Тригуб. Він розповів про розвиток місцевого краєзнавства та розбудову обласної організації НСКУ. Олександр Реєнт у відповідь зазначив, що Миколаївська обласна організація значно посилила свої позиції та вийшла на передові позиції серед обласних організацій.

   На завершення Олександр Реєнт і Олександр Тригуб виконали почесну місію - вручили квитки та значки НСКУ новим членам МОО НСКУ, а також відзнаками НСКУ було нагороджені працівники партнерів Миколаївської обласної організації - Миколаївського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді: Тетяна Андрійчук, Тетяна Горбова, Оксана Денисенко, Олена Овсяннікова, Ірина Єрмакова, Світлана Сопчук; МНУ імені В. Сухомлинського - Олександр Хаєцький; Миколаївського обласного краєзнавчого музею - Валерій Чернявський.