ІХ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МИКОЛАЇВЩИНА І ПІВНІЧНЕ ПРИЧОРНОМОР’Я: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ»

27.09.2019

    27 вересня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова пройшла ІХ Всеукраїнська науково-методична конференція “Миколаївщина і північне причорномор’я: історія і сучасність” (співорганізатором виступила Миколаївська обласна організація НСКУ). Захід присвячений 170-й річниці від дня народження адмірала С.О. Макарова, ім’я якого тісно пов’язане з університетом. Цю дату не могли оминути історики НУК.

   “По-перше, ми обговорювали життя, діяльність та життєві уроки Степана Осиповича Макарова. Також, ми дискутували щодо історії міста Миколаєва та Миколаївської області,” - розповідає директор Навчально-наукового гуманітарного інституту НУК, член МОО НСКУ, к.і.н., доцент Олег Бобіна.
   У конференції взяли участь як студенти, так і молоді вчені, та відомі дослідники з Миколаєва, Миколаївської області, Києва, Одеси, Херсона. Серед численних гостей заходу, вперше були присутні військові 198-го Навчального центру ВМС ЗСУ.
   За словами Олега Бобіни, важливим висновком роботи конференції в цьому році стала підтримка ідеї створення музею в місцевості “Дикий сад” та донесення важливості створення цієї пам’ятки історії.

   Зі вступним словом до учасників конференці звернувся голова Миколаївської обласної організації НСКУ, доктор історичних наук, професор Олександр Тригуб.

   З пленарними доповідями виступили члени МОО НСКУ: старший викладач Кирило Горбенко, вчитель історії Генадій Коваль,  старший викладач Олександр Смирнов.

За матеріалами Центру зв'язків з громадськістю НУК імені адмірала Макарова