ХІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МИКОЛАЇВЩИНА І ПІВНІЧНЕ ПРИЧОРНОМОР’Я: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ», ПРИУРОЧЕНА ДО 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

08.10.2021

   8 жовтня 2021 р. у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Миколаївщина та Північне Причорномор’я: історія та сучасність», що була приурочена до 30-річчя Незалежності України.

   Вже як 11 років поспіль кафедра соціально-гуманітарних дисциплін НУК імені адмірала Макарова організовує конференцію та об’єднує разом науковців соціогуманітарної сфери з усієї України (вже 5й рік МОО НСКУ виступає співорганізатором конференції).

   Захід відкрив проректор з науково-технічних наук Сергій Слободян, який зазначив, що НУК імені адмірала Макарова завжди був і залишається відкритим до обміну будь-якими думками.

   У ході конференції з пленарними доповідями виступили: заслужений учитель України, директор МОІППО Василь Шуляр, голова Миколаївської обласної організації НСКУ, професор Олександр Тригуб та член МОО НСКУ, керівник археологічної експедиції з досліджень городища «Дикий Сад» Кирило Горбенко.

   Також у межах заходу проходили дискусійні платформи на різноманітні наукові теми: «Соціокультурний розвиток Миколаївщини та Північного Причорномор’я», «Історія та перспективи розвитку Миколаївщини та Північного Причорномор’я», «Розвиток психологічної думки на півдні України» , «Медіа, освіта і наука Миколаївщини та Північного Причорномор’я».

За матеріалами Центру зв'язків з громадськістю НУК імені адмірала Макарова